Росія. Рязанський Центр протидії екстремізму вилучив у сектантів заборонену літературу

Росія. Рязанський Центр протидії екстремізму вилучив у сектантів заборонену літературуБорці з екстремізмом зібрали матеріали для офіційної заборони діяльності «Свідків Ієгови» на території Рязанської області. Відразу в декількох районах Рязанської області співробітники Центра протидії екстремізму УВС по Рязанській області провели спеціальні заходи - обшуки, вилучення забороненої літератури й опитування - у людей, що називають себе «Свідки Ієгови».

Міліціонери вилучили друковані видання, які внесені у Федеральний список екстремістських матеріалів. Крім цього, у розпорядженні оперативників виявилися відеофільми й деякі документи, що докладно ілюструють діяльність організації. У цілому було вилучене декілька коробок із друкованою продукцією й DVD-дисками. Настільки великі обсяги говорять про те, що «Свідки Ієгови» ведуть велику пропагандистську діяльність на території Рязанської області.

Для вербування своїх прихильників члени організації наполегливо обходять житлові будинки, чергують у громадському транспорті, концертних залах, музеях і інших громадських місцях. Вони ведуть тотальний облік всіх жителів районів, у яких діє секта. Кожний адепт систематично звітує про кількість завербованих їм «новобранців». На цей час Центром протидії екстремізму обласного УВС зібрані матеріали для офіційної заборони діяльності релігійної організації «Свідки Ієгови» на території Рязанської області.
 
7 мая 2010
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • В Азербайджані затримані «Свідки Ієгови»
  • Губернатор Уляновської області Росії Сергій Морозов пропонує дати законодавче визначення сектам
  • Історія дійсно повторюється
  • Росія. У Петропавловську-Камчатському «Залу Царств» не буде
  • В Росії батьки-сектанти забороняють переливати кров дитині. Відео
  •