Росія. У Петропавловську-Камчатському «Залу Царств» не буде

Росія. У Петропавловську-Камчатському «Залу Царств» не буде2 липня 2009 р., постановою голови камчатського міського округу Владислава Скворцова № 1878, ухвалено рішення відмовити свідкам Ієгови у наданні їм раніше погодженої земельної ділянки для будівлі «Залу царств». Два роки тому в Петропавловську-Камчатському свідки Ієгови домоглися дозволу від міської адміністрації на узгодження земельної ділянки для будівництва «залу царств». Все було оформлено тихо й без шуму. Два роки свідки Ієгови, не поспішаючи, проводили узгодження й от зовсім недавно запросили у градоначальника дозвіл на будівництво свого, як вони назвали в документах, «лекційного залу».

Від громадськості цей факт, однак, вже сховати було не можна. З'ясувалося, що свою культову споруду свідки Ієгови хочуть побудувати майже в центрі міста зовсім неподалік від православного храму. Група ініціативних громадян, під керівництвом депутата законодавчих зборів м. Петропавловська-Камчатського Сергія Голубєва, провела соціологічне опитування населення про те, як вони ставляться до подібного будівництва. З'ясувалося, що з майже 2500 тисяч опитаних, тільки 38 не заперечували, а інші були категорично проти будівництва.

Свідки Ієгови, немов спохватившись, вирішили виступити з ініціативою проведення суспільних слухань по цьому питанню. Вочевидь, вони сподівалися пояснити жителям міста свої благі наміри. З ініціативою проведення суспільних слухань вони звернулися до градоначальника Петропавловська-Камчатського Владислава Скворцова. Владислав Васильович пішов назустріч побажанням релігійної організації. Суспільні слухання були призначені на 19 червня. Про це заздалегідь було повідомлено через ЗМІ. Менш ніж за добу до слухань, єговісти офіційно відмовилися від участі в заході. Але градоначальник не став скасовувати суспільні слухання, тому що попередити громадськість про скасування, або переносі слухань вже не було часу.

Слухання пройшли в призначений час 19 червня. За результатами слухань, проголосували за будівництво «лекційного залу» 3 чоловік. Проти 408 чоловік. Градоначальник, який особисто був присутнім на слуханнях, обіцяв прислухатися до волевиявлення громадян. Слово своє стримав.
Камчатський Православний Апологетичний Центр
 
28 июля 2009
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Справа копейських сатанистів
  • В Азербайджані затримані «Свідки Ієгови»
  • Росія. Рязанський Центр протидії екстремізму вилучив у сектантів заборонену літературу
  • Історія дійсно повторюється
  • В Росії батьки-сектанти забороняють переливати кров дитині. Відео
  •