У Гагаузії готується прийти до влади «антисектантський блок»

У Гагаузії готується прийти до влади «антисектантський блок»Громадський Союз православних Буджака намітив низку заходів, спрямованих на зміцнення організації й збільшення її чисельного складу. Серед них - і підготовка до місцевих виборів, які повинні відбутися в країні навесні майбутнього року.

Завдання довести склад організації з восьмисот до двох тисяч чоловік і успішно брати участь у кампанії «Травень-2011» спрямований на консолідацію зусиль у боротьбі із впливом різних сект, який поширюється в регіоні. За різними оцінками, тут їх зареєстровано більше 120, включаючи й велике число супутніх громадських організацій релігійного напрямку, у той час як СПБ довго й важко домагався в чиновницьких кабінетах свого офіційного статусу. У Союзі усе більше затверджуються у вірі, що, тільки маючи своїх представників у місцевих органах влади, можна успішно зміцнювати й розвивати традиції православ'я й боротися із сектантством.

У СПБ виражають стурбованість видавницькими можливостями сект, які, не соромлячись православних традицій і догм, дозволяють собі публікації явно єретичного характеру. Так в одному з подібних матеріалів вчення про безсмертя душі названо псевдовченням, і стверджується, що «присвоєння людьми права відпускати гріхи губило багато народів».
 
22 августа 2010
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Релігія в Росії: віруючі шукають "швидкого порятунку"
  • При МЗС відкрилося «Посольство Боже»
  • Вірменське суспільство має допомогти церкві в боротьбі з сектами
  • Саудівська Аравія фінансує ісламізацію Балкан, щоб використовувати місцевих мусульман як вахабитських бойовиків
  • Володимир Ар’єв: В Росії «Посольство Боже» заборонено
  •