Метагалактична конфедерація висунула кандидатів до Держдуми Росії

Метагалактична конфедерація висунула кандидатів до Держдуми Росії«Метагалактична громадянська конфедерація Росії» хоче брати участь у роботі органів виконавчої і законодавчої влади, щоб «розвивати космічну державність Росії освоєнням Метагалактики, що дозволить згуртувати Націю і знайти Натхнення перспектив Життя», йдеться на сайті МГКР. Від «Конфедерації» вже зареєструвалися кандидати в депутати Державної думи РФ VII скликання, а також в законодавчі зібрання Іркутської області, Адигеї, Красноярського краю, Ставропілля, Псковської області та інших регіонів Росії.

Кандидати від партії на вибори в Держдуму висунуті по декількох десятках виборчих округів в 23 регіонах країни. У десяти регіонах члени МГКР хочуть потрапити в закзібрання. Виборчкоми реєструють метагалактичних кандидатів як самовисуванців. Програма метагалактичної конфедерації водночас епічна і загадкова: «ХХ століття забрало з собою стару парадигму розвитку людини і людства. Сьогодення диктує нові вимоги, які під силу правонаступниці метагалактичних сил і Радянського Союзу – Метагалактичній Цивілізації Росії...», йдеться на сайті організації.

«Громадянська Конфедерації Росії», на думку членів руху, - це новий соціальний устрій, який є вершиною демократії і має стати основою нового постдемократичного суспільства в Росії. У керівництво партії (воно майже в повному складі висунуло себе кандидатами в депутати) входять засовники сект-тренінгів, інженери, вузівські викладачі, проектувальники і співробітники муніципальних адміністрацій та інші різноманітні «Громадяни Метагалактики».

Нагадаємо, на 2013-2014 роки в Росії припав пік активності партії «Воля» на чолі зі Світланою Пеуновой, яка називає себе Ладою-Руссю. Пеунова заснувала сектантський рух, серед ключових ідей якого - незриме протистояння землян і рептилоїдів з планети Нібіру. Після того, як адепти «Волі» активно балотувалися до органів влади різних рівнів, сектантами зайнялися правоохоронці, які провели обшуки і затримання лідерів секти і її активу.

Раніше також в Росії були активні космічні комуністи і Партія духовного відродження Росії, пов'язана з ЛДПР. Сьогодні політичну активність проявляє російська секта «Концепція громадської безпеки» (богодержавники), яка також активна в Україні і яку пов'язують з Віктором Медведчуком.
 
9 июля 2016
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Губернатор Уляновської області Росії Сергій Морозов пропонує дати законодавче визначення сектам
  • В Узбекистані припинена діяльність секти «Вчення Григорія Грабового»
  • Конституційний суд Росії відмовив саєнтологічної секті у розгляді скарги
  • Погроза для національної безпеки від діяльності тоталітарних релігійних і псевдорелігійних сект
  • Парламент Вірменії убезпечив суспільство від діяльності сект, посиливши законодавчі вимоги до них і ввівши поняття державної релігії
  •