У храмі «чорної» богині Калі зроблене людське жертвопринесення

У храмі «чорної» богині Калі зроблене людське жертвопринесенняВ штаті Західна Бенгалія поліція заарештувала трьох чоловік по підозрі в убивстві людини в храмі «чорної» богині Калі в окрузі Бірбхум. Поліція почала розслідування після того, як в одному із храмових комплексів було знайдено оголене обезголовлене тіло молодого чоловіка. Труп виявили в храмі, присвяченому Калі, відділена голова була прикрашена квітами й червоною фарбою. Характер убивства нагадує обряди людських жертвоприносин, які практикувалися деякими індійськими сектами.

Повідомлення про жертвоприносини людей, зроблені у ритуальних або магічних цілях, час від часу приходять із індійської глибинки. На думку ряду оглядачів, незвичайно сильна жара, що встановилася в Індії й загрожує врожаю, може привести до того, що адепти деяких сект або племінних культів можуть прибігати до бузувірських ритуалів, щоб піддобрити свої божества.

Влада тим часом утримується від коментарів на тему, чи був цей злочин пов'язаний з якимось бузувірським обрядом. Однак, за інформації ЗМІ, жителі округу не сумніваються, що це був кривавий обряд на честь Калі. Богиня Калі (Чорна Богиня) - одне з імен дружини бога Шиви, одного із трьох верховних богів індуїзму. Калі - прояв грізних сил. Її зображують у вигляді молодої оголеної жінки в спідниці з відрізаних людських рук і з намистом з відрізаних людських голів. Волосся Калі розпущені, з язика капає кров, у її руках різна зброя.
 
7 мая 2010
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • У Запоріжжі ополчилися на Крішну
  • Понад півсотні розкольників і сектантів повернулися до православ’я
  • Закон України
  • Запоріжжя. Центр «Діалог»: рятуємо запорізьких дітей від домагань сектантів
  • Сектанти перестріляли один одного
  •