В Німеччині вчителька-сектантка, яка порола дітей, залишиться у в'язниці

В Німеччині вчителька-сектантка, яка порола дітей, залишиться у в'язниціНімецька вчителька – адепт секти «Дванадцять колін», засуджена за нанесення тілесних ушкоджень і жорстоке поводження з підопічними, залишиться у в'язниці і повинна відбути весь призначений термін ув'язнення.

Винесений в червні 2016 року Земельним судом Аугсбурга вирок про позбавлення її волі строком на два роки без можливості дострокового звільнення, залишається в силі. Відповідне рішення було прийнято Вищим земельним судом в Мюнхені.

В ході судового засідання 56-річна жінка зізналася в тому, що, будучи вчителькою школи, що належить релігійній громаді «Дванадцять колін», вона регулярно порола своїх учнів. Крім того, стали відомі інші жахливі подробиці «виховання» дітей у сектантської школі.

Зокрема, одному з учнів призначали до 30 ударів прутами в день за те, що він заїкався і не міг правильно прочитати текст. У вересні 2013 року поліцейським вдалося забрати 40 дітей з двох громад секти в Дайнінгене (Швабія) і Верніце (Середня Франконія).

Члени секти «Дванадцять колін» звинувачуються в систематичному застосуванні насильства по відношенню до дітей. З огляду на пильну увагу німецьких властей до діяльності громад секти, які перебувають в Баварії, сектанти заявили про своє рішення покинути Німеччину і влаштуватися в Чехії та інших європейських країнах.
В Одеській області знаходиться перевалочний пункт для вивезення дітей за кордон міжнародною сектою
 
24 декабря 2016
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • В Геленджику білоруські адепти секти анастасійців перетворилися на мумій
  • Три сектантки з Астрахані обвинувачуються у викраденні дітей
  • Справа копейських сатанистів
  • В Узбекистані припинена діяльність секти «Вчення Григорія Грабового»
  • Кінець світу: 15 років по тому
  •