В Одеській області знаходиться перевалочний пункт для вивезення дітей за кордон міжнародною сектою, яка поклоняється «живому Богові» з України

На початку 2000-х років якийсь громадянин України оголосив себе «Богом-Отцем», свою дружину «Богородицею», а сина - «Ісусом». «Благу звістку» про своє «пришестя» «живий Бог» (і «Архангел Михаїл» в одній особі) на ім'я Володимир (відомо тільки ім'я) почав активно поширювати в Інтернеті. Поява послідовників не змусило себе чекати.

На сьогоднішній день секта, відома, в основному, під назвою «секта Михайла-Архангела» (а також «Воїни світла» і «Альфа і Омега»), має цілий ряд сайтів. Вони закамуфльовані під різні благодійні, громадські та інші респектабельні проекти (наприклад, сайт, що діє під виглядом дитячого оздоровчого центру). Адепти секти ведуть активну вербувальну діяльність в популярних в Мережі «живих журналах». Одна з самоназв секти - «I step forward».

Крім наявності «живого Бога» і очікування швидкого кінця світу, вчення секти будується навколо популярної останнім часом науково-фантастичної ідеї про «дітей індиго» - нове покоління надобдарованих дітей, народження яких, нібито, почастішало в нинішні «останні часи». «Діти індиго», згідно з вченням секти, сформують «нове людство», яке спасеться після очікуваного кінця світу.

Секта становить небезпеку навіть при віртуальних контактах з її адептами. Одним з перших симптомів залучення до секти є відмова завербованих людей від медикаментів і послуг лікарів на користь використання «цілющої» води, «зарядженої» «живим Богом». В результаті цього вже мали місце смертельні випадки. Причому, не самих адептів, а їх малолітніх дітей, хворих на рак, чиї батьки-сектанти не звернулися за медичною допомогою. Смерть не тільки не протверезила батьків, але і надала їх фанатизму прогресуючого і незворотного характеру.

Сам «живий Бог» нині проживає в Іспанії. Швидше за все, на острові Майорка. В основному, секта базується в Одесі і населеному пункті Сергіївка Одеської області (очевидно, хтось із «божественного сімейства» родом звідти або довгий час проживав там). Сильна також московська група адептів секти. Залучені до секти підлітки або малолітні діти залучених до секти дорослих людей направляються в Сергіївку, де в ізольованих від світу умови перебування проходять остаточну психологічну обробку. Самі сектанти вважають себе «сім'єю», яка виховує своїх і чужих «дітей індиго», готуючи їх до «порятунку».

За деякими відомостями, «діти індиго» згодом переправляються з Одеського порту до Іспанії до «живого Бога». Подальша їх доля невідома.

За деякими даними, «живий Бог» Володимир є вихідцем з кримінального середовища. Аналогічна біографія і у багатьох адептів з його найближчого оточення. Адепти не гребують погрозами фізичної розправи. Мали місце спроби виконання даних загроз. Зокрема, щодо чоловіка однієї з колишніх членів секти - москвички Ірини Цвєткової (прізвище змінене). Саме вона, після того як її впливовому чоловікові вдалося запобігти вивезенню Ірини в Одеську область і вивести її з секти, розкрила багато подробиць діяльності прихильників «живого Бога». Кримінальний склад керівництва секти призвів до того, що адепти, які покинули її ряди, вважають за краще не розповідати про те, що відбувається всередині культової групи.
 
22 июня 2006 admin
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Администрация туберкулезного санатория в Днепропетровске возложила заботу о больных детях на секту
  • Рязанские правоохранители рассказали о попытке вербовки детей в секту «Ашрам Шамбалы»
  • Скончался основатель секты «Семья Детей Божьих» Владимир Белодед
  • Киев. Детская секта вербует родителей
  • Путь дурака
  •