В Геленджику білоруські адепти секти анастасійців перетворилися на мумій

В Геленджику білоруські адепти секти анастасійців перетворилися на мумійЗнайдені біля російського Геленджика 31-річна жителька Вітебська Ганна Павленко і 30-річна мінчанка Аліна Черенко були пов'язані з сектою «Анастасія» і цікавилися окультизмом. За інформацією Московського РУВС Мінська, жінки в жовтні 2012 року сіли на потяг «Мінськ-Анапа», але зійшли перед українським кордоном на станції Терехівка, після чого їх місцезнаходження було невідомо.
Нагадаємо, що під російським Геленджиком в 1,5 кілометрах на південь від села Відродження в лісі виявлені муміфіковані останки тіл двох громадянок Білорусі. Тіла загиблих знайдені в наметі, там же знаходилися їх особисті речі, грошові кошти та документи. Навколо села Відродження перебувають близько 20 стародавніх кам'яних споруд – дольменів (на фото), які ваблять різних сектантів і екстрасенсів. За словами місцевих жителів, навколо цих споруд виникла досить велика спільнота сектантів і просто любителів містики, що приїжджають сюди «підзарядитися».
У мінській квартирі дівчат правоохоронці знайшли безліч книг про Анастасію - цілительку і пророчицю, яку вигадав російський письменник Володимир Мегре. Серія книг про оголену Анастасію, що володіє незвичайними здібностями і знаннями (телепортація, ясновидіння, знання пристроїв літаючих тарілок), стала основою ідеології руху «Дзвінкі кедри Росії». Одна з головних ідей руху - гармонія з природою і проживання в родових комунах. Священним місцем «кедрів» оголошено саме передмістя Геленджика і його дольмени.
Жительки Білорусі стали не першими жертвами сектантської омани. Влітку 2010 року в околицях Геленджика обпекла себе бензином і підпалила 39-річна росіянка Наталія Лазаревич з Комсомольська-на-Амурі, яка також належала до секти «анастасійців». У 2011 році в екологічному поселенні («родовому помісті») секти на Житомирщині померла відома місцева художниця Вікторія Сірик. Жінка помирала в муках кілька днів, але її родина не звернулася до лікарів – це суперечило їхнім віруванням.
 
10 мая 2013
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Спецназ проти сектантів
  • Адепт секти «Анастасія» згоріла поруч із кам'яним хрестом
  • В Узбекистані припинена діяльність секти «Вчення Григорія Грабового»
  • Запоріжжя. Центр «Діалог»: рятуємо запорізьких дітей від домагань сектантів
  • Уроки року: кінець секти «пензенських затворників»
  •