Ізраїль активізував пошук лідера секти «Шаву Банім» Еліезера Берланда

Ізраїль активізував пошук лідера секти «Шаву Банім» Еліезера БерландаІзраїлем знову піднято питання про місцезнаходження втікача рабина Еліезера Берланда, який був депортований із Зімбабве на початку квітня за звинуваченням у перевищенні терміну дії його візи. Берланд, лідер хасидської секти «Шаву Банім», раніше був звинувачений в здійсненні непристойних дій щодо кількох молодих жінок з числа своєї пастви.

Рабин був оголошений в розшук поліцією Ізраїлю, але йому вдалося втекти з країни до арешту. Берланд активно пересувався по світу, послідовно побувавши в США, Італії та Швейцарії. Зрештою він знайшов тимчасовий притулок у місті Маракеші (Марокко), а потім переїхав до Зімбабве. Але минулого тижня, перед Песахом, єврейська громада Йоганнесбурга з Південної Африки була повідомлена, що Берланд може відправитися туди на свята.

Лідери громади незадовго до початку свята поширили повідомлення про заборону Берланду відвідувати місцеві синагоги за інкриміновані злочини. Нарешті його прийняла одна сефардська громада. І цей крок викликав гарячі протести в місті. Але коли Песах підходив до кінця, надійшла інформація, що біглого рабина в Йоганнесбурзі взагалі не бачили. Джерела, на які посилається портал «Аруцев Шева», відзначають, що Еліезер Берланд, можливо, «пішов у підпілля», отримавши звістку про те, що минулого тижня був виданий міжнародний ордер на його арешт.
 
22 апреля 2014
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Експерти: Секта дає щастя, але дуже ненадовго і «з поверненням»
  • Київ. Аделаджу почнуть судити у квітні
  • Олiвер Стоун зніме фільм про секту Чарльза Менсона
  • Уроки року: кінець секти «пензенських затворників»
  • Кінець світу: 15 років по тому
  •