Індійський сектант-багатоженець став рекордсменом Книги Гіннеса

Індійський сектант-багатоженець став рекордсменом Книги ГіннесаКнига рекордів Гіннеса заявила про новий рекорд - найбільша сім'я в світі живе в Індії: у Зіона Чана 39 дружин, 94 власних дитини, 14 дітей дружин і 33 онука.

Найчисленніша родина (усього 181 чоловік) живе в чотириповерховому будинку на сто кімнат, розташованому серед пагорбів у селі Бактванг в індійському штаті Мізорам, де дружини «найбільшого сім'янина в світі» сплять, як у гуртожитку. У будинку є все необхідне для численних дітей, включаючи власну школу.

Ця незвичайна сім'я організована майже по військового статуту і відрізняється військовою дисципліною: старша дружина Затіянджі організовує молодших дружин, які і виконують всю рутинну домашню роботу, таку, як прибирання, прання і приготування їжі. На вечерю в сім'ї Чана йде 30 курей, 50 кг картоплі та 82 кг відвареного рису.

Ще в молодості всього за один рік Чан обзавелася першим десятком дружинами і з тих пір спить в окремій двоспальному ліжку, приймаючи до себе всіх дружин по черзі. Причому більш молоді дружини сплять ближче до його спальні, а старші - далі.

Зіон Чан є головою релігійної секти, яка дозволяє своїм членам заводити стільки дружин, скільки вони захочуть. 67-річний індієць, в секті якого складається вже 400 адептів, продовжує підшукувати собі нових дружин і готовий поїхати за новими дівчатами навіть у США, щоб ніхто не зміг за його життя побити цей цікавий рекорд.

Індійський сектант-багатоженець став рекордсменом Книги Гіннеса

Індійський сектант-багатоженець став рекордсменом Книги Гіннеса
 
21 июня 2011
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • У США з секти саєнтологів стягують мільйон доларів за знущання и примушення до аборту
  • В Узбекистані припинена діяльність секти «Вчення Григорія Грабового»
  • «Опоганення» медициною
  • Запоріжжя. Центр «Діалог»: рятуємо запорізьких дітей від домагань сектантів
  • У США судять відомого сектанта-педофіла Тоні Аламо
  •