У США сектанти розрахувалися з боргами 14-річною дочкою

У США сектанти розрахувалися з боргами 14-річною дочкою

У штаті Пенсильванія (США) пред'явлено звинувачення подружжю, які подарували 14-річну дочку своєму знайомому в якості подяки за фінансову допомогу. Гроші Деніелу (на фото ліворуч) та Савіллі (на фото праворуч) Штольцфус потрібні були для порятунку їхньої ферми від банкрутства.

Як повідомляють американські ЗМІ, вони, як і «володар подарунка» - 51-річний Лі Каплан (на фото у центрі) - є членами релігійної секти амішів (її ще називають сектою аманітів) – консервативної гілки протестантства. Каплан також поміщений під варту, на волю він зможе вийти, заплативши заставу в 1 млн доларів. Згідно з матеріалами справи, чотири роки тому власники ферми, що загрузла в боргах, Деніел і Савілла Штольцфус передали свою 14-річну дочку «під нагляд» свого знайомого.

Подружжя розповіли слідчим, що зробили це після того, як прочитали в Інтернеті, що подібна практика не суперечить закону. Після цього чотири роки дівчина жила в будинку Лі Каплана. На сьогоднішній день у неї двоє дітей. У перший раз вона завагітніла у віці 14 років. Всі ці роки вона практично не покидала дім свого «покровителя». При цьому батьки, судячи зі свідчень матері, знали, що їхня дочка міститься під замком.

Сам Каплан не заперечив в ході слідства факт регулярних статевих контактів з неповнолітньою «наложницею». В ході обшуку, проведеного в будинку Каплана в Фістервіллі були виявлені ще 11 дівчат у віці від кількох місяців до 18 років. Деніел Штольцфус звинувачений в змові з метою вчинення насильницьких дій сексуального характеру і пособництві цьому. Його дружина - в діях, що загрожують безпеці та добробуту дитини. Лі Каплан звинувачений в скоєнні десяти злочинів сексуального характеру.

Нагадаємо, в 2009 році в США за сексуальне насильство над дітьми був засуджений до 175-річного ув'язнення лідер п’ятидесятницької секти «Alamo Chrіstіan Mіnіstrіes» Тоні Аламо (Берні Лазар Хофман), який «одружувався» на неповнолітніх дочках своїх адептів.

Автошины и диски
 
18 июня 2016
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • У перестрілці адептів секти «Свадхін» з поліцією загинули 24 людини
  • Знищено слідчі матеріали по справі львівських пасторів «Посольства Божого»
  • У США з секти саєнтологів стягують мільйон доларів за знущання и примушення до аборту
  • Аделаджа - «живий бог» чи шахрай?
  • Американці вкладають гроші в сектантство в Ірані
  •