Адепт секти «Анастасія» згоріла поруч із кам'яним хрестом

Адепт секти «Анастасія» згоріла поруч із кам'яним хрестомУ районі Геленджика під час пожежі поруч із каменями у формі хреста загинула 39-літня Наталя Лазарович. За даними слідства, жінка була членом секти «Анастасія». Пожежа спалахнула напередодні на галявині біля села Пшада, вогнем було охоплено 300 метрів.

Приблизно, загоряння відбулося в центрі галявини від зведеного багаття, обгородженого чотирма каменями, викладеними у формі хреста. Поруч із кам'яною фігурою й знайшли тіло жінки, яка задихнулася в димі. Встановлено, що загибла приїхала в Пшаду з Комсомольська-на-Амурі разом із чоловіком і 15-літньою дочкою.

Родина вела кочовий спосіб життя у зв'язку з анастасієвським віросповіданням. Останнім часом Лазарович, як з'ясувало слідство, проявляла депресивні настрої. Під час пожежі чоловіка й дочки поруч із нею не було - вони відправилися до місця скупчення туристів торгувати виробами з бісеру. У цей час слідство проводить перевірку за даним фактом.

«Анастасія» - організація, що пропагує життя родини на лоні природи - у лісах і так званих екопоселеннях. Російська Православна Церква оцінює діяльність руху «Анастасія» як сектантську.
 
22 августа 2010
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • В Геленджику білоруські адепти секти анастасійців перетворилися на мумій
  • Три сектантки з Астрахані обвинувачуються у викраденні дітей
  • Справа копейських сатанистів
  • Запоріжжя. Центр «Діалог»: рятуємо запорізьких дітей від домагань сектантів
  • Уроки року: кінець секти «пензенських затворників»
  •