Володимир Карпук: «Посольство Боже» задля впливу на людей використовує ті ж методи, що й «Біле братство»

Володимир Карпук: «Посольство Боже» задля впливу на людей використовує ті ж методи, що й «Біле братство»«Безсумнівно, у масових заходах, які проводять нетрадиційні релігійні організації на кшталт «Посольства Божого», застосовуються певні психотропні впливи, що формують залежність людини від секти, від її вождів, сліпу віру в них, а також критичне ставлення до іншого стилю життя. На жаль, у нас в Україні не проводиться політики запобіганню впливам таких організацій як «Посольство Боже», «Біле братство» та інших». Про це в інтерв’ю Офіційному інтернет-представництву Блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» розповів народний депутат від фракції «Наша Україна - Народна Самооборона», член парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Володимир Карпук, коментуючи проведення в Києві масових заходів «Посольства Божого», присвячених його 14-річчю.

«Психологічний вплив подібних організацій настільки значимий, що в 35 країнах світу, приміром, вже заборонена діяльність «Свідків Єгови», - зазначив народний депутат.

«Звичайно, що подібні організації можуть маніпулювати людською свідомістю у потрібному напрямі, тому що і «Посольство Боже», і секта саєнтологів використовують найсучасніші досягнення психотехніки”, - підкреслив Карпук.

«Діяльність подібних організацій відноситься до сфери «тонких матерій», і, на жаль, в Україні мало спеціалістів з їх дослідження, - відмітив він, - Але, враховуючи трагічні наслідки діяльності «Білого братства» на початку дев`яностих, звичайно, це питання необхідно ставити в ряд з питаннями, що стосуються нашої національної безпеки».

«Під прапором свободи віросповідання, свободи віри до України проникає маса релігійних течій. І вже на часі ставити питання про прискіпливие вивчення на державному рівні принципів та методів їхньої діяльності», - наголосив Карпук.
 
10 апреля 2008
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Київ. Віктор Ющенко відкидає обвинувачення Дмитра Медведєва в неналежній організації візиту патріарха Кирила в Україну
  • Київ. «Національний Альянс» розпочав кампанію «Обережно - секти!». ФОТО
  • Володимир Ар’єв: В Росії «Посольство Боже» заборонено
  • Кирило Куликов: Діяльність «Посольства Божого» загрожує національній безпеці України
  • Тарас Стецьків: Шоу «Посольства Божого» є елементом передвиборчої кампанії Черновецького і суперечить християнській моралі
  •