Тарас Стецьків: Шоу «Посольства Божого» є елементом передвиборчої кампанії Черновецького і суперечить християнській моралі

Тарас Стецьків: Шоу «Посольства Божого» є елементом передвиборчої кампанії Черновецького і суперечить християнській моралі«Такий захід «Посольства Божого» в період початку виборчої кампанії до Київради інакше як масовим шоу і своєрідним передвиборчим з’їздом на підтримку діючого мера Черновецького назвати не можна». Про це в інтерв’ю Офіційному інтернет-представництву Блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» сказав народний депутат від фракції «Наша Україна - Народна Самооборона» Тарас Стецьків, коментуючи святкування 3-6 квітня в Палаці Спорту 14-ої річниці «Посольства Божого» пастора Аделаджі.

«Цілком очевидно, що це буде використано для мобілізації прихильників Черновецького, - зауважив народний депутат. - Певні спецефекти, ритуальні діяння будуть покликані показати масову підтримку діючого мера, а противникам - картинку про впевненість, як ніколи, Черновецького у своїх силах».

«Друга обставина негативного впливу даного заходу полягає в тому, що для переважної більшості християн він буде оцінений негативно, тому що, насправді, Православна церква не схвалює під час посту, а тим більше під час Великого посту, подібного роду міроприємств, - підкреслив Стецьків. - Це якесь сектантство, яке з традицією Православною церквою України взагалі не має нічого спільного. Святкування «Посольства Божого» суперечить християнській православній традиції».
 
8 апреля 2008
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Знищено слідчі матеріали по справі львівських пасторів «Посольства Божого»
  • Київ. «Національний Альянс» розпочав кампанію «Обережно - секти!». ФОТО
  • Володимир Ар’єв: В Росії «Посольство Боже» заборонено
  • Володимир Карпук: «Посольство Боже» задля впливу на людей використовує ті ж методи, що й «Біле братство»
  • Кирило Куликов: Діяльність «Посольства Божого» загрожує національній безпеці України
  •