Володимир Ар’єв: В Росії «Посольство Боже» заборонено

Володимир Ар’єв: В Росії «Посольство Боже» заборонено«Очевидним є зв’язок між проведенням масових заходів «Посольства Божого» в Києві та передвиборчою кампанією Черновецького. Незрозуміло лише, чому держава та служби безпеки України не хочуть втрутитися у цей процес зомбування громадян України», - сказав в інтерв’ю Офіційному інтернет-представництву Блоку «Наша Україна - Народна Самооборона», член парламентського Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Володимир Ар’єв, коментуючи святкування «Посольства Божого» Аделаджи своєї річниці в Палаці Спорту.

«Багато фактів свідчать про загрозу національній безпеці з боку релігійних організацій типу «Посольства Божого», - зауважив народний депутат. - У своїй діяльності керівники цієї секти використовують елементи Нейро-Лінгвістичного Програмування (НЛП) для впливу на свідомість людей. Громадяни України несуть їм кошти, свої статки, переписують на них, інколи примусовим шляхом, свою нерухомість, перебувають під їхнім абсолютним керуванням».

«Ця сектантська організація створена в більшій мірі для витягування грошей із людей, користуючись їх релігійними почуттями, їх вірою, - підкреслив Ар’єв. - В руках пасторів «Посольства Божого» знаходяться великі суми, які дозволяють їм залучати якомога більше членів для своєї секти по всьому світові. Відомо, що в цій організації є так званий «Клуб мільйонерів», куди входять люди, які збагачуються за рахунок своїх членів організації. Безсумнівно, діяльність цієї релігійної організації є комерційною і не відповідає християнській суті».

«Те, що в Росії «Посольство Боже» було заборонено як небезпечна секта, є вагомою підставою для відповідної реакції влади України, - відмітив народний депутат. - Окрім того, свого часу керівники цієї організації, нігерійці, затримувалися за розповсюдження героїну, а пастор, громадянин Нігерії, отримав дозвіл на проживання за сфальсифікованими документами. Тому питання діяльності «Посольства Божого» має зацікавити не лише владу, але й спецслужб».

«Звичайно, лише повна підтримка з боку мера Черновецького цій організації пояснює той факт, що «Посольство Боже» орендує міські будівлі, призначені для використання спортивними громадськими організаціями. Зокрема, в безстрокову і майже безкоштовну оренду цій організації відданий спорткомплекс на Лівобережній, - зазначив Ар’єв. - Тому не дивно, що святкування річниці цієї секти проходитиме в одному з центральних спортивних закладів України, в Палаці спорту».

«Дивним залишається спокійне споглядання цього процесу з боку державних служб безпеки та правоохоронних органів України», - підкреслив народний депутат.

«А сьогодні до списку негативних впливів команди Черновецького - Аделаджи долучилося те, що святкування їхнього «Посольства» відбувається під час Великого посту, - наголосив Ар’єв. - Безсумнівно, більшість християн Києва негативно віднесуться до такого заходу, що свідчить про неповагу до основних моральних засад православ’я».
 
11 апреля 2008
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Знищено слідчі матеріали по справі львівських пасторів «Посольства Божого»
  • Київ. «Національний Альянс» розпочав кампанію «Обережно - секти!». ФОТО
  • Володимир Карпук: «Посольство Боже» задля впливу на людей використовує ті ж методи, що й «Біле братство»
  • Кирило Куликов: Діяльність «Посольства Божого» загрожує національній безпеці України
  • Тарас Стецьків: Шоу «Посольства Божого» є елементом передвиборчої кампанії Черновецького і суперечить християнській моралі
  •