Москва. Круглий стіл «Життя в секті: пошук щастя, відхід від реальності або протест?»

Москва. Круглий стіл «Життя в секті: пошук щастя, відхід від реальності або протест?»Смертників, що здійснюють теракти, готовлять у спеціальних таборах із застосуванням технологій «промивання мозків», схожих на ті, що використовуються в тоталітарних сектах. Сектанти - це люди зі слабкою психікою, що відчаялися знайти щастя у звичайному житті, втратили впевненість у завтрашньому дні. Сьогодні, коли терористи обіцяють, що війна «прийде в російські міста», секти стають всі привабливішими, тому що пропонують формулу швидкого пошуку щастя й спокою.

Механізм боротьби з тоталітарними сектами дотепер не розроблений. Ані влада, а ні представники традиційних релігій не можуть знайти підхід до вирішення цього питання. Що робить секти настільки невразливими? Чому так легко й майже безкарно їм вдається заманювати людей? Чому із сектами не борються всерйоз не тільки в Росії, але й у жодній розвитий країні світу? Яка справжня мета сект? Чим суспільству загрожує ситуація, коли влада не шукає або не знаходить важелі стримування їхньої діяльності? Яка роль правоохоронних органів у процесі обмеження діяльності сект? Як зробити традиційні релігії конкурентоспроможними на ринку релігійних послуг? Хто стежить за тим, щоб секти не одержали доступ до дітей і молоді?

Всі ці питання будуть обговорюватися 14 квітня о 12:00 за московським часом (об 11:00 - за київським) в московському прес-центрі інформаційної агенції «Росбалт» за адресою Скатерковий провулок, буд. 4/2 відбудеться засідання круглого столу «Життя в секті: пошук щастя, відхід від реальності або протест?». У дискусії візьмуть участь:

- Олександр Дворкін, директор Центра релігієзнавчих досліджень в ім'я святого Ірінея Ліонського;

- Аліна Виноградова, психолог-консультант (психологічна допомога жертвам тоталітарних сект);

- Тетяна Карпачова, доцент Московського міського педагогічного університету, фахівець з релігієзнавства;

- Анатолій Пчелінцев, адвокат «Слов'янського правового центра»;

- Інна Загребіна, співробітниця Інституту релігій і права;

- представники Департаменту освіти міста Москви.

Питання або пропозиції організаторам круглого столу можна надсилати за телефонами у Москві (495) 690-16-38, (495) 690-13-75 або на e-mail: [email protected] Пост-реліз засідання шукайте в новинах Інтернет-видання «Україна сектантська».
 
12 апреля 2010
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Саєнтологи проникли в систему освіти
  • Експерти: Секта дає щастя, але дуже ненадовго і «з поверненням»
  • Мурманському психологічному центру реабілітації жертв деструктивних культів виповнився рік
  • «Тоталітарні секти і право людини на безпечне існування»
  • Київ. «Національний Альянс» розпочав кампанію «Обережно - секти!». ФОТО
  •