Кирило Куликов: Діяльність «Посольства Божого» загрожує національній безпеці України

Кирило Куликов: Діяльність «Посольства Божого» загрожує національній безпеці України«Проповіді «Посольства Божого» не є релігією. Це - безпардонне промивання мізків. Діяльність цієї секти в Україні згрожує нашій національній безпеці. Якщо держава думає, що національна безпека складається лише з ціни на газ - вона помиляється. До сфери національної безпеки будь-якої держави відноситься і те, що є у душах і помислах її громадян», - сказав в інтерв’ю Офіційному інтернет-представництву Блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» народний депутат фракції «Наша Україна - Народна Самооборона» Кирило Куликов, коментуючи відзначення 14-ї річниці «Посольства Божого» Сандея Аделаджі в Києві 3-6 квітня.

«Якщо держава не хоче займатися цим питанням, ми можемо лише порадіти, що «Посольство Боже» збирається наразі лише в Палаці Спорту. Бо, розповсюджуючись такими темпами, ці сектанти скоро будуть проводити свої зібрання у Верховній Раді», - наголосив народний депутат.

«Відзначання 14-ої річниці «Посольства Божого» - це не просто шоу чи концерт, це ланка у ланцюгу подій, які мають у своїй основі одне - зомбування громадян України, - наголосив Куликов. - Тому це - питання для Ради національної безпеки та оборони, для Служби безпеки України, до яких я вже неодноразово звертався з цією проблемою».
 
9 апреля 2008
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Київ. СБУ не допустила створення в Україні осередку «Хізб-ут-тахрір»
  • Київ. «Національний Альянс» розпочав кампанію «Обережно - секти!». ФОТО
  • Володимир Ар’єв: В Росії «Посольство Боже» заборонено
  • Володимир Карпук: «Посольство Боже» задля впливу на людей використовує ті ж методи, що й «Біле братство»
  • Тарас Стецьків: Шоу «Посольства Божого» є елементом передвиборчої кампанії Черновецького і суперечить християнській моралі
  •