Курортний мер завжди правий?

Курортний мер завжди правий?Минулої осені на Херсонщині, окрім обласного центру, з'явилися ще кілька нових мерів. Місцеві жителі вже визначилися, чого вартий кожен з них. Сьогодні - розповідь «Херсонських вістей» про сумнівні досягнення мера Скадовська.

Бізнес - всьому голова

Дуже несподівано для багатьох міським головою Скадовська став адепт місцевої харизматичної секти «Церква Ісуса Христа» (ЦІХ) Олександр Яковлєв. Уродженець Горлівки, випускник Московського держтехуніверситету, за даними ЦВК, працював директором ТОВ «Аттика». Тепер підприємство, яке торгує побутовою технікою і т. д., очолює його духовна сестра. Але кінцевим бенефіціантом ТОВ «Аттика» залишається дружина нового мера Тетяна Яковлєва. Їй-то мер-гітарист і передав всі корпоративні права. Службова перевірка перед мерських призначенням вказала на деякі порушення. Але комісія міськради, зібрана з цього приводу, ніяких відхилень від чинного законодавства тут не знайшла. І ця «слизька» тема незабаром затихла. Поки городяни не дізналися про закупівлі товарів для потреб міськради в її магазинах.

До речі, новий триповерховий магазин «Аттика» підприємливим сектантам вдалося оформити не як осередок торгівлі, а як звичайний житловий будинок. Чи відчуваєте патріотизм і бажання поповнити місцевий бюджет? Мало того, духовний отець міста в день призначення розпорядився всю оргтехніку, витратні і будівельні матеріали купувати виключно в магазинах своєї коханої дружини. Скромний і дбайливий господар! Крім цього, щоб уникнути оподаткування велике підприємство дружини мера роздрібнили на безліч дрібних ФОП, які, перейшовши на єдиний податок, благополучно уникнули справедливого оподаткування. Встановити це могла б будь-яка фіскальна перевірка. Але хто захоче зв'язуватися з мером? Цікаво, а що у його сім'ї твориться в офшорах?

Ксьондзи, що «охмуряють»

Крім нових обов'язків міського голови Скадовська Олександр Яковлєв продовжує залишатися бас-гітаристом «групи прославлення» секти ЦІХ. Причому всі напрацювання щодо впливу на паству він і його соратники переносять і на міськраду. Тож не дивно, що багатьох депутатів не влаштовує бути вівцями в слухняною отарі скадовських пастирів. Всі знають, що харизматичні секти становлять небезпеку для душевного здоров'я оточуючих. Занадто часта участь в «богослужіннях» може спричинити навіть незворотні психічні відхилення. Так навіщо, питається, фоном кожного міського заходу служить сцена некомерційної релігійної організації мера, що відразу перетворилася на комерційну і громадську? Балакуча бригада опричників міського голови активно діє не тільки на вулицях, але і в сесійній залі міськради. Нагадаємо, Яковлєв висувався від «Самопомочі».

Насторожує і кількість позачергових сесій. Схоже, це робиться для того, щоб ні на день не залишати без напутнього слова (або зомбування) депутатів. По кілька разів на тиждень харизматичний лідер наполегливо скликає свою паству для жалісливих бесід, щоб вирішити яке-небудь «вселенське» питання. Ні, зовсім не те, що хвилює сьогодні більшість місцевих жителів - як гідно підготувати місто до курортного сезону. А, наприклад, як кооперативний ринок з новеньким павільйоном перевести з балансу райспоживорганізаціі у власність міськради. Чи не схоже це на рейдерське захоплення? Або ще одне глобальне питання - про виділення міських земель різним релігійним конфесіям... А можна запропонувати суперідеї - замість щебеню висипати під новий асфальт на вулицях Скадовська побутове сміття... Але це - насіння. Є справи і важливіші. Наприклад, преміювання самого себе і своїх заступників за натхненну працю, виділення грошей на відрядження для ознайомлювальних поїздок в Прибалтику або на навчання до Києва...

З поганим запахом труба

А 25 травня міський голова Скадовська Олександр Яковлєв «терміново» видав розпорядження про проведення чергової «позачергової» сесії міської ради, при тому, що вчора, 24 травня, пройшла чергова сесія. Схоже на марення, чи не так? Виявляється, що «термінова» сесія потрібна була для розгляду лише одного питання: «Про звільнення Нікішенко B. B. з посади директора комунального підприємства «Очисні споруди» Скадовської міської ради...».

Як зазначив секретар Скадовської міськради Олег Сокольчук в «Фейсбуці», «директор КП написав заяву після розмови з міським головою, відразу після сесії, на якій комунальному підприємству додали (!) кошти на благоустрій міста». Крім того, «на позачерговому засіданні виконавчого комітету буде в четвертий раз розглянуто питання встановлення тарифу на водовідведення з селища «Цукур» для приватного підприємства. Хочу відзначити, що накопичувач стоків всіх оздоровчих таборів селища «Цукур» і с. Красне Скадовська міська рада прийняла у власність безоплатно. Тариф буде встановлено в розмірі орієнтовно 24-36 грн. за перекачку стоків з наших відстійників в наші очисні споруди».

Курортний мер завжди правий?

Скасування одних підприємств і створення замість них інших, мусування теми тарифів - стали улюбленим коником мера, який крім цієї показної діяльності нічим поки в Скадовську не прославився. Потрібно відзначити, що ще задовго до появи нового PR-мера в Скадовську між мережею дитячих таборів (зараз - дитячі оздоровчі центри - ДОЦ) і очисними спорудами була побудована каналізаційна насосна станція (КНС). Її завдання полягає в тому, щоб давати прискорення фекаліям на шляху до очищення. Зараз вже мало хто пам'ятає, яким чином ця станція раптом стала власністю фірми з поетичною назвою «Резерв Д-1».

Заповзятливий власник насоса, що перекачує рідкі відходи життєдіяльності відпочиваючих, не так давно повернувся з місць не таких віддалених. Він знову намагається осідлати прибуткову, хоч і з поганим запахом, тему. Використовуючи старі зв'язки в місцевих органах влади, укладені договори з таборами і пансіонатами на перекачку каналізаційних стоків за тарифом 34 грн. за 1 куб. нечистот. А з очисними спорудами «Резерв-Д-1» договір планує підписати з іншою цифрою, в два рази меншою, а саме - 17 грн. за куб. Мер міста всіма силами продавлює цю схему. Четвертий виконком збирається вже з цього приводу.

Попередній мер проклав нову трубу для каналізації в обхід насосної станції. Але одного разу вночі вона зникла. Хто розібрав обхідну гілку і навіщо, так і залишається таємницею. Тепер каналізаційна насосна станція знову стала монополістом і може сміливо диктувати свої умови місту, бо доля всього узбережжя на захід від Скадовська залежить від її власників. А ще кажуть, що з лайна не можна відливати кулі. Виявляється, зліпити на рівному місці схемку з мільйонним оборотом в Скадовську - легка справа. Очевидне умисне завищення тарифу. І не через технічну необхідність, не для поповнення бюджету міста, а, тупо, для збагачення «підприємливих» людей. Той, хто йде назустріч пройдисвітам, може бути з ними в долі?

Камо грядеши?

Який вихід із ситуації? Невже, як говорив Остап Бендер, надії втрачені, і ксьондзи остаточно охмурили скадовських козлевичей? Здається, ще не пізно припинити налаштовувати проти себе депутатів, запропонувати їм спільну участь у вирішенні злободенних міських проблем. Вигідних для міста, а не окремим його мешканцям. Сісти на рівних за стіл переговорів. Спробувати жити не відповідно до вузьких понять своєї колишньої організації або бізнес-умовностей, а за законом. Який один для всіх. Адже сам Ісус говорив: «Не порушити прийшов Я, але виконати» (Мф. 5,17).

Курортний мер завжди правий?

Джерело: http://visti.ks.ua/novosti/novosti-hersona/26112-kurortnyy-mer-vsegda-prav.html
 
3 июня 2016
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • В Білорусі можуть заборонити свідків Єгови
  • Секта з Росії відбирає в українців квартири
  • Саєнтологи проникли в систему освіти
  • Родичі здають наркоманів до тоталітарних сект
  • Адепт секти «Анастасія» згоріла поруч із кам'яним хрестом
  •