Запоріжжя. Центр «Діалог»: рятуємо запорізьких дітей від домагань сектантів

Запоріжжя. Центр «Діалог»: рятуємо запорізьких дітей від домагань сектантівПрацівників запорізького Центра допомоги потерпілим від сект «Діалог» можна з повною впевненістю назвати «рятувальниками душ людських». Співробітники центра майже щодня зіштовхуються із проблемою посилення впливу сект на свідомість людей. Як повідомила керівник Центра допомоги потерпілим від сект «Діалог» Олена Благодарна, люди, які дзвонять в «Діалог» або самі постраждали від «надмірної опіки» своїх пасторів і духовних наставників, або переживають за своїх рідних і близьких, які потрапили до рук сектантів.

За словами Олени Благодарної, жінки дзвонять набагато частіше, ніж чоловіки. А все тому, що жінки більш падкі на всілякі обіцянки з боку сектантів про можливість «порятунку душі», рівноваги в житті, гармонії в родині й інших благ. Чоловіки ж, в основному, більш свідомі, а тому не так довірливі. Олена Благодарна відзначає, що, на жаль, бувають випадки, коли люди звертаються досить пізно, і людині вже практично неможливо нічим допомогти - к тому моменту вона повністю втягнена у життя секти. А трапляються історії, які просто потрясають свідомість.

Так, наприклад, був випадок, коли пастор секти Свідків Ієгови домагався маленьку дівчинку, матір якої була одним з адептів секти й досить часто брала дочку із собою на службу. Довідавшись від дочки про те, що їхній пастор неодноразово робив їй «знаки уваги» недвозначного характеру, жінка подала в суд на кривдника її дитини. Справі вже «дали хід», однак, незабаром, по незрозумілих причинах, зупинили. Мати дівчинки так і не домоглася справедливого покарання для пастора секти.

За словами Олени Благодарної, співробітники «Діалогу» готові не тільки надавати допомогу постраждалим, але й самостійно вступити на «стежку війни» з тоталітарними сектами, тому як їхнє число стрімко збільшується. Тільки наприкінці минулого тижня в Центр надійшло кілька дзвінків від запорожців, один із яких, за його словами, побоюється за життя рідної йому людини, тому що потрапивши в секту, він став буквально неадекватним.
Анастасія Смірнова, «Репортер Запоріжжя»
 
15 января 2010
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Адепт секти «Анастасія» згоріла поруч із кам'яним хрестом
  • Росія. Рязанський Центр протидії екстремізму вилучив у сектантів заборонену літературу
  • Експерти: Секта дає щастя, але дуже ненадовго і «з поверненням»
  • «Опоганення» медициною
  • В Росії батьки-сектанти забороняють переливати кров дитині. Відео
  •