Американці вкладають гроші в сектантство в Ірані

Американці вкладають гроші в сектантство в ІраніАмериканські спецслужби, які працюють на перському напрямку не гребують співробітництвом з будь-якими, у тому числі терористичними організаціями. У завдання спецслужб входить, у тому числі, дестабілізація обстановці в країні за рахунок розпалення етнічної і особливо релігійної ворожнечі. Для ісламських країн перевіреним на Іраку та випробуваним у безлічі інших місць методом є розпалення сунітсько-шиїтської ворожнечі. Із цією метою створюються та спонсоруються релігійно-екстремістські організації, які під прикриттям ісламської демагогії вирішують американські завдання. «Аль-Каїда» у свій час теж була створена американцями.

Але це лише найвідоміший приклад. Трохи менш відома Джундула «Армія Бога» і Організація Моджахединів Халка. Використовуються і Східний Туркестан, і уйгури для прихованої боротьби із КНР - незважаючи на те, що рух за Східний Туркестан значиться в списку терористичних організацій. Подробиці однієї такої справи потрапили в пресу.

Брат керівника терористичної організації Джундула підтвердив, що він (Абдулхамід Рігі) і безпосередньо лідер терористів Абдулмалік Рігі зустрічалися кілька разів із представниками американської розвідки в Пакистані. Він також стверджує, що розвідники передали його братові сто тисяч доларів, принаймні один раз. У ході інтерв'ю супутниковому каналу він розкрив деякі особливості нелюдської системи сектантської боротьби, підживленої американськими грошима.

Зокрема, колишній головний помічник голови Джундули Абдулхамід Рігі зізнався, що у якості гарантованої перепустки у рай, населений гуріями та іншими принадностями благоденства, вони пропагували вбивство як мінімум двох невірних. Під невірними вони розуміли також шиїтів, пануючу в Ірані секту. Мабуть сам Абдулхамід настільки повірив у власну пропаганду, що застрелив свою дружину прямо в ліжку - лідер організації, його брат Абдулмалік Рігі, наказав йому зробити це на тій підставі, що вона шиїтка і напевно урядова шпигунка. Характерно, що сам Абдулмалік теж вбив свою дружину на тих же підставах.

Молодь в організацію залучалася ореолом мучеництва і славою моджахедів. Активно використовувався Інтернет. Сама організація Джундула значиться у світовому співтоваристві серед терористичних, однак її коріння явно тягнуться у США, що неодноразово підкреслювалося в пресі. В 2007 році про це писав «Sunday Telegraph».

Оскільки і Джундула, і Організація Моджахединів Халка відповідальні за сотні смертей, значаться в реєстрі терористичних організацій і зізнаються такими більшістю урядів світу, у тому числі США, варто запитати: «Так хто спонсорує тероризм?»
Павло Нурмінен
«Украина сектантская»
 
11 июля 2009
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Заява Кримського козачого Союзу: «Ні - ісламським екстремістським угрупованням в Криму!»
  • Олександр Дворкін про саєнтологію та екстремізм
  • В Узбекистані припинена діяльність секти «Вчення Григорія Грабового»
  • Київ. Віктор Ющенко відкидає обвинувачення Дмитра Медведєва в неналежній організації візиту патріарха Кирила в Україну
  • Володимир Ар’єв: В Росії «Посольство Боже» заборонено
  •