Кинута мільярдером Мерайя Кері звинувачує в розриві сектантів

Кинута мільярдером Мерайя Кері звинувачує в розриві сектантівНещодавно стало відомо, що між співачкою Мерайєю Кері та її нареченим Джеймсом Пекером все скінчено - бойфренд скасував весілля і порвав з коханою.

Поп-зірка, обурена таким поворотом подій, не тільки вимагає від багатія «неустойку» в розмірі 50 мільйонів доларів, але і заявляє, що винуватцем розриву заручин став член секти саєнтологів, котрий натякнув Пекеру, що той занадто багато витрачає на подарунки своїй обраниці.

Мерайя Кері, яка нещодавно відсвяткувала 45-й день народження, вже звернулася до адвокатів, заявив, що Пекер є неврівноваженою людиною і це вона намагатиметься довести в суді. Співачка заявляє, що чоловік потрапив під вплив саєнтолога Томмі Девіса, який раніше працював з Томом Крузом, найвідомішим адептом цієї секти.

За словами артистки, наставник змінив Пекера і той став зовсім іншою людиною - переконаний саєнтологами, що гроші потрібно витрачати в першу чергу на секту, мільярдер перестав робити співачці дорогі подарунки і сильно знизив свої витрати.

Нагадаємо, заручини Пекера і Кері відбулися на початку цього року - в січні чоловік попросив руки коханої в одному з елітних ресторанів Нью-Йорка, на що вона відповіла згодою. До заручин пара зустрічалася менше року.
 
4 ноября 2016
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Спецназ проти сектантів
  • У США з секти саєнтологів стягують мільйон доларів за знущання и примушення до аборту
  • Олександр Дворкін про саєнтологію та екстремізм
  • Саудівська Аравія фінансує ісламізацію Балкан, щоб використовувати місцевих мусульман як вахабитських бойовиків
  • Запоріжжя. Центр «Діалог»: рятуємо запорізьких дітей від домагань сектантів
  •