На пакистансько-афганському кордоні вбито більше 20 турецьких бойовиків

На пакистансько-афганському кордоні вбито більше 20 турецьких бойовиківВ результаті повітряних ударів з боку США на пакистансько-афганському кордоні були вбито 21 турок, повідомляє Hürriyet Daily News. Джихадистське агентство Gazavat Media розповсюдило заяву про смерть 21 «турецьких моджахедів, пов'язаних з групою Хаккані».

Дана заява була опублікована на джихадистських форумах 30 листопада, однак дата смерті і точне місце розташування не розголошується. Тим часом, пакистанська інформаційна служба PakTribune повідомила, що безпілотники США скинули дві ракети на північно-пакистанський регіон Вазиристан на кордоні з Афганістаном 30 листопада, в результаті чого загинула 21 військових, включаючи іноземців.

«Серед загиблих місцеві таліби, а також кілька арабів і узбеків», - повідомила офіційна особа з розвідки у Північному Вазиристані на умовах анонімності. Однак, у публікації Gazavat Media були представлені імена 18 убитих турків. «Було підтверджено, що кількість турецьких моджахедів, пов'язаних з групою Хаккані – 21, і що були також моджахеди важко поранені під час атаки», - йшлося в заяві.

Турецькі військові були вбиті в так званій «атаці низької хімічної інтенсивності», однак інші деталі не були представлені. У заяві також зазначалося, що 21 турецький військовий були членами однієї з кількох «моджахедськіх одиниць», які здійснювали операції на пакистансько-афганському кордоні, атакуючи «окупантів».

Генеральний секретар стамбульської ісламістської організації «Асоціація свободи думки і прав на освіту» Мусса Юзер заявив в бесіді з Hürriyet Daily News, що вони «пишаються нашими мучениками». «Вони були добровольцями у військовій зоні і виступали проти імперіялістичної окупації Мусульманського світу. Їх боротьба є самозахистом в ім'я Бога і джихаду», - заявив він.

Юзер зазначив, що турецький уряд і держава не причетна до присутності «джихадистів». «Талібан не є терористичною організацією, і наші мученики не є терористами. Імперіалістичні держави вважають, що можуть окупувати будь-яку мусульманську землю, однак вони зіткнуться з самообороною і опором на всіх фронтах», - додав він.

Згідно зі звітом сайту Long War Journal, убиті турки були членами секти Victorious (Переможний), яка є перехідною турецької джихадистською групою, яка здійснює операції уздовж пакистансько-афганського кордону і базується в Північному Вазиристані.

Секта Victorious була заснована в 2009 році Союзом ісламського джихаду, що відколовся від Ісламського руху Узбекистану, для акомодації зростаючого припливу європейських іноземних бойовиків в регіон. Десятки німецьких та інших європейських бойовиків також є членами цієї секти, говориться в звіті.
 
3 декабря 2011
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Спецназ проти сектантів
  • Три сектантки з Астрахані обвинувачуються у викраденні дітей
  • В Узбекистані припинена діяльність секти «Вчення Григорія Грабового»
  • Саудівська Аравія фінансує ісламізацію Балкан, щоб використовувати місцевих мусульман як вахабитських бойовиків
  • Київ. «Національний Альянс» розпочав кампанію «Обережно - секти!». ФОТО
  •