Три сектантки з Астрахані обвинувачуються у викраденні дітей

Три сектантки з Астрахані обвинувачуються у викраденні дітейСлідче управління Слідчого комітету прокуратури РФ по Астраханській області завершило розслідування кримінальної справи у відношенні трьох жительок міста Астрахань, обвинувачуваних у викраденні 14-літньої дівчинки й 12-літнього хлопчика, повідомляє прес-служба відомства.

Слідством установлено, що дві сестри-циганки, а також 13-літній син однієї з них були прихильниками релігійної секти, що пророкувала скорий кінець світу. Подібних переконань дотримувалася і їхня знайома, що разом зі своєї 5-літньою дочкою покинула постійне місце проживання й стала проживати з родиною своїх одновірців. У грудні 2009 року жінки вивезли з міста під приводом паломництва двох дітей, що дружили із сином однієї з них. Попередньо зловмисниці, скориставшись малолітнім віком потерпілих, ввели дітей в оману із приводу негативних наслідків для їхніх батьків у випадку відмови прийняти віру секти.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів УВС і УФСБ по Астраханській області було встановлено, що зловмисниці з викраденими дітьми виїхали з Астрахані до П’ятигорська, де й були затримані у взаємодії зі співробітниками правоохоронних органів Ставропольського краю 18 грудня 2009 року. У відношенні всіх трьох порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 126 КК РФ (викрадення людини). Одна з фігуранток також обвинувачується в залученні свого 13-літнього сина до здійснення особливо тяжкого злочину (ч. 4 ст. 150 КК РФ). Кримінальна справа спрямована прокуророві для затвердження обвинувального висновку й передачі в суд.
 
12 сентября 2010
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Знищено слідчі матеріали по справі львівських пасторів «Посольства Божого»
  • Справа копейських сатанистів
  • В Азербайджані затримані «Свідки Ієгови»
  • В Узбекистані припинена діяльність секти «Вчення Григорія Грабового»
  • Уроки року: кінець секти «пензенських затворників»
  •