Олiвер Стоун зніме фільм про секту Чарльза Менсона

Знаменитий американський режисер Олiвер Стоун веде переговори з Вiнсентом Баглiозi про екранізацію його книги «Helter Skelter», у якій розповідається про справу Чарльза Менсона і його секти. Терміном «Helter Skelter» сам Менсон позначав апокаліптичну війну, що, на його думку, повинна початися між чорною i білою расами.

74-літній Менсон відбуває довічне ув’язнення у в'язниці штату Каліфорнія в місті Коркоран, в 240 кілометрах на північний захід від Лос-Анджелеса. «Сім’я», створена Менсоном комуна-секта, у цілому скоїла в 1969 році шість вбивств, зокрема від рук злочинців загинула дружина кінорежисера Романа Поланськi, акторка Шерон Тейт, яка перебувала на восьмому місяці вагітності. Скоєні «Сім’єю» вбивства були покликані стати початком всесвітньої війни зі злом.

Менсону 11 разів відмовляли в достроковому звільненні. Чергова спроба домогтися його буде почата його адвокатами лише в 2012 році. Вiнсент Баглiозi був прокурором на процесі в справі Менсона. Якщо переговори зі Стоуном завершаться успішно, то ця картина стане першим повнометражним фільмом про секту Менсона. Раніше були випущені два телевізійних фільми.
 
26 мая 2009
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Ізраїль активізував пошук лідера секти «Шаву Банім» Еліезера Берланда
  • Опубликовано новое фото маньяка Чарльза Мэнсона
  • Справа копейських сатанистів
  • У США з секти саєнтологів стягують мільйон доларів за знущання и примушення до аборту
  • Кінець світу: 15 років по тому
  • Julia
    не понмаю, зачем мусолить эту тему? уже есть 2 фильма - 1976 и 2004 годов
    29 мая 2009 10:32