Православна молодь Пензи пікетувала офіс саєнтологів

Представники Союзу православної молоді вийшли на пікет до офісу організації «Діанетика», розташованому на вулиці Московській у Пензі, увечері в п'ятницю, 3 червня. Близько 30 осіб з плакатами викрикували гасла «Саєнтологія - зло», «Росія - територія, вільна від сект», «Ні - деструктивним організаціям!».

Православна молодь Пензи пікетувала офіс саєнтологів

Як повідомили організатори заходу, пікет спрямований, перш за все, на попередження жителів Пензи про небезпеку, яка їм може загрожувати при, вступі в подібні організації.

- Я вважаю, що вони обмежують нашу свободу. Потрапивши випадково до них приблизно років десять тому, я досі отримую листи із закликами прийти. Мені це давно не потрібно. Я їм дзвонила і відмовлялася від пропозицій, тим не менш, вони, напевно, чекають моменту, коли у мене в житті щось станеться, і я прийду, - розповіла учасниця пікету Олена Міхєєва.

Православна молодь Пензи пікетувала офіс саєнтологів

Вона зазначила, що представники організації за чималі гроші пропонують своїм членам успішність у житті і впевненість у собі, проводячи для них різні психологічні тренінги та семінари з використанням прийомів психотерапевтичного впливу, розроблених в психотерапії.
 
6 июня 2011
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Челябінські медики б'ють на сполох через наростання активності саєнтологів
  • Олександр Дворкін про саєнтологію та екстремізм
  • Москва. Круглий стіл «Життя в секті: пошук щастя, відхід від реальності або протест?»
  • Американці вкладають гроші в сектантство в Ірані
  • Одеса. Псевдоправославна секта тисне на журналістів
  •