Челябінські медики б'ють на сполох через наростання активності саєнтологів

Челябінські медики б'ють на сполох через наростання активності саєнтологівЩе в грудні 2011 року борці з сектантами виступили проти проведення в Челябінську виставки «Психіатрія: індустрія смерті», організованою Громадською комісією з прав людини, - за словами психіатрів, ця структура тісно пов'язана з саєнтологами.

Діяльність цієї «комісії» спрямована на дискредитацію психіатричної науки, або, як її називають організатори виставки, «індустрії смерті». На противагу психіатричної допомозі вони пропонують лікування за допомогою вітамінів, парної, бігу і «одітінгов» - спеціальних сеансів психоаналізу. В результаті у жителів Челябінської області, які страждають психічними захворюваннями та довірилися цим порадам, зросла частота загострень, розповів головний лікар обласної психіатричної лікарні, головний психіатр регіону Анатолій Косов.

За словами Косова, саєнтологи переконують місцевих жителів, які страждають психічними захворюваннями, відмовлятися від медичної допомоги в профільних закладах. У зв'язку з цим в регіоні збільшилася частота психозів серед таких пацієнтів. Психотерапевт Ірина Шадріна підтвердила слова головлікаря обласної психіатричної лікарні. Вона вважає, що останнім часом медустанова піддалася «справжньої атаці саєнтологів».

- Вони обробляють студентів та пацієнтів лікарні, роздають і розкидають на її території листівки, що дискредитують психіатрію, - додала Шадріна.

Крім того, вона зазначила, що Громадська комісія з прав людини, тісно пов'язана з сектою саєнтологів, також намагалася заважати роботі онкологічної лікарні регіону. За словами одного з лікарів, 23 квітня в онкологічну лікарню прийшли члени вищезгаданої Громадської комісії, щоб перевірити обґрунтованість проведення хіміотерапії та установки пацієнтам трахеостоми (штучно сформованого свища трахеї).
 
30 апреля 2012
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Православна молодь Пензи пікетувала офіс саєнтологів
  • У США з секти саєнтологів стягують мільйон доларів за знущання и примушення до аборту
  • В Росії батьки-сектанти забороняють переливати кров дитині. Відео
  • Значення релігії в ресоціалізації психічно хворих
  • Два шляхи до зцілення душі людини
  •