Член французького уряду призиває європейську владу захистити дітей у сектах

Член французького уряду призиває європейську владу захистити дітей у сектахЩорічна конференція FECRІS - Європейської федерації антисектантських організацій і батьківських асоціацій відбулася в Лондоні 17-18 квітня цього року. У ній взяли участь делегати з Бельгії, Великобританії, Італії, Росії, Франції, Хорватії й Швеції. На жаль, значна кількість делегатів, що заявили про свою участь, не змогли прибути в Лондон через скасування авіасполучення, викликане вулканічним попелом.

Делегати й доповідачі призвали європейську владу додавати більш активних зусиль по захисту прав людини від деструктивних сектантських організацій. Особлива увага повинна бути приділена проблемі вирослих у сектах дітей, яких часто ізолювали від нормального оточення, не давали їм освіти, примушували до непосильної й неоплачуваної роботи і глумилися над ними різними іншими способами.

Жорж Фенек, який звітує напряму перед прем'єр-міністром Франції як голова Міжміністерської місії по боротьбі проти сектантських зловживань, у своїй доповіді повідомив: тому що секти не звертають уваги на державні кордони, європейським країнам необхідно виробити загальний підхід до цієї проблеми. Європейське законодавство повинне прийняти за зразок французький закон Абу-Пікар, у якому сектантське маніпулювання свідомістю оголошено злочином. Пані Катрін Пікар - колишній член Французьких національних зборів, що розробляла цей закон ще на стадії законопроекту, також була присутня на конференції.

Заклик пана Фенека був підтриманий членом бельгійського парламенту Андре Фредеріком, який повідомив, що законопроект подібний до французького закону у цей момент перебуває на розгляді бельгійського парламенту.

Президент FECRІS Томас Саквіль, який був першим заступником міністра внутрішніх справ Великобританії, виразив підтримку і подяку урядам Франції, Бельгії, Росії й Німеччині за дії, що вживаються ними для захисту прав людей як окремих осіб, так і потерпілих від тоталітарних сект родин.

Він протиставив цим похвальним і гідним наслідування діям цинічне байдикування вже декількох підряд урядів Великобританії. Ця тема віддана ними на відкуп інертному МВС, що воліє слухати лише так званих експертів по порівняльному релігієзнавству, і це в той час як ці «експерти» за свідченням жертв сектантства активно просувають інтереси саєнтології й подібних організацій. У результаті ніхто не допомагає тисячам британських родин, що постраждали від сект за останні 30 років. Ця думка була підтримана пані Одри Чейтор - головою ради директорів британської організації Фонд виживання родини.
 
3 мая 2010
 

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ

  • Губернатор Уляновської області Росії Сергій Морозов пропонує дати законодавче визначення сектам
  • Експерти: Секта дає щастя, але дуже ненадовго і «з поверненням»
  • Погроза для національної безпеки від діяльності тоталітарних релігійних і псевдорелігійних сект
  • «Тоталітарні секти і право людини на безпечне існування»
  • Передмова
  •