Февраля 19, 2019, 02:35:37 am *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: SMF - Just Installed!
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация  
Вернуться на сайт «Украина сектантская»

Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: "ВІДРОДЖЕННЯ"?СМЕРТЕЛЬНИЙ БІЗНЕС ЄПИСКОПКИ ГАВРИЛОВОЇ  (Прочитано 564 раз)
СВЯТОСЛАВ
Новичок
*
Offline Offline

Сообщений: 19


« : Июля 02, 2018, 08:48:39 am »

Дивне релігійне зібрання орендує конференц-зал готелю "Тернопіль" майже кожну неділю.
На перший погляд невинне зібрання різношерстих відвідувачів які терпляче протягом декілька годин слухають нескінчені дух овні балачки гарно прибраних жінок, головним завданням яких є організація масових поїздок до Київського палацу спорту за власний кошт на чергове "релігійне" шоу Володимира Мунтяна.
Пасторка Марина Гаврилова, російськомовна мешканка передмістя Дніпра, є "єпископом" релігійного зібрання яке іменує себе "Відродження" скандально відомого "апостола" Мунтяна. Інша проповідниця, місцева, більш досвідчена у релігійної пропаганді, яка перебігала декілька християнських конфесій віри євангельської, але рангом нижча Галина Шкотуляк. Мешкає у с. Сновидові Бучацького району . Бізнесмен що активно робить кар'єру на ниві релігій.
Жваво балакаючи про власні маніпуляції "божою волею", самоуправою всілякими духами, гарно підфарбовані дамочки
всіма силами доводять до сумних відвідувачів переможне щастя бути у лавах великого чудодійного "апостола", втягуючи довірливих у безнадійний стан жертв духовної залежності
Деякі християни більшість з яких віри Євангельської, довірившись рекламі та навмисним пліткам різного роду пройдисвітів впадають в оману легкого зцілення за грошове донорство різного роду апостолам, чаклунам та проповідникам. Загравання з духами пов'язане з культом грошей та зцілення які буцімто збільшуються від прислуговування темним силам Мамони під християнською маскою завжди приводять до біди.
Опинившись в тенетах чергового псевдо релігійного нахаби довірливі жертви втрачають не лише майно та волю. Все більш нещасних гинуть або становляться причиною смерті своїх близьких. Таких досить.
Наведемо лише пару прикладів з нелегкого життя вищевказаних "відродженців"
Марійка з Коропця що на Монастирщині навіть з малечі була моторною дівчиною. Кожний знає що сучасне селянське життя не є цукеркою, тому активні завжди шукають кращої долі. Хто де...
Коли на небосхилі її духовного світогляду з'явився володар довірливих душ приборкувач бісів Володимир Мунтян, а в Тернополі розпочала діяльність його емісар Марина Гаврилова, яка створила дрібненький осередок, Марія Петрівна, вже досить зріла жінка рішуче приєдналася до "Відродження".
Глибоко вражена розмахом його київського шоу та легендами про чудеса зцілення, вона миттю продала корову, на виручку отримала у столиці мунтянівську "пасторську" ксіву Двісті п'ятдесят американських доларів вирішили її соціальний статус.
Десь у середині її відкритої людям щирої души заблимала надія про майбутнє заможне та почесне пасторське життя
Але...
З цього моменту її життя перетворилося в справжнє ходіння по муках. Залучаючи довірливих селян жертвувати гроші на поширення чудес" апостола", через авто поїздки у Київський Палац спорту, вона накликала на себе обурення та значний опір рідних та взагалі місцевих віруючих. Її оточення ніяк не хотіло зрозуміти його заповідь "чим більше віддаєш йому грошенят тим більше буде тобі щастя".
- Аферисти. сатаніти, пройдисвіти - вигукували збуджені коропецькі аборигени. Дійшло до крайнощів. Селянська рада провела збори та відказала у будь якому приміщені під проведення мунтянівських зібрань. Мешкати серед вороже настроєних людей стає все більш невиносне, справи погіршуються, життя все більш стає спаплюженим, все валиться з рук. Важким ударом відізвалося провидіння долі. Від ганьби та незгоди раптово вмирає її чоловік. Що далі? Що чекає Марію Петрівну? Неважко вгадати.
Мамона, дух пекла завжди дає на копійку але забирає на мільйон...
Скажете випадковість, перебільшення?
Парубок Іван п'ятнадцятирічний тернополянин який почав відвідувати молодіжне надомне зібрання
"Відродження", що проводить на орендованої квартирі в мікрорайоні "Дружба" пасторка Марина Гаврилова завдяки своєму другу на початках виявляв зацікавленість: пісні, дівчата.. бог... Хотілося жити у добрі та правді. Бути щасливим, як ота золота молодь. По натурі Іван був хлопчиною обдарованим художнім талантом. Але гостро відчувався фінансовий недолік. Нещодавно помер батько, Недобудована хата. Залишилися мама прибиральниця у готелі - заробітна плата в неї ледве- ледве, брат студент та сестра малеча. Відвідуючи зібрання єпископки Марини Гаврилової, та інших свіже наструганих пасторів "відродженців", що чаклують над грошенятами Ваня щиро повірив у те що Господь не залишить його у скруті а саме всемогутній чарівник Мунтян зробить багатим та щасливим. Але чомусь все пішло як кажуть наперекосяк. Вдома всі були проти його сектантських відвідувань, розпочалося напруження. Але Іванко стояв на своєму, "на користь всіх буде Божа допомога, сам апостол Мунтян обіцяє".
В розпал сімейного протистояння сталася страшна трагедія. Загорілася хата. Іван ледве встиг врятувати малолітню сестру від вогню, яка від стресу почала заїкатися, втратила розум. Все майно в хаті загинуло він пожежі та води. В стані жахливого збудження п'ятнадцятирічний Іван ввечері пішов звичайним шляхом до домашнього релігійного зібрання шукати підтримки, але чомусь опинився у сусідньому гайочку затягнув собі на шиї зашморг й повішався....
Яка була реакція серед адептів секти мунтянівців? Ігнорування трагічної події. Хто його знав вирішили що він божевільний іншим взагалі нічого про це невідомо.
Як це не прикро, факт самогубства підлітка та інших подібних випадків в лавах цієї фейкової релігійної організації не мав відповідної реакції. Навпаки "пастор" Марина Гаврилова в релігійних требах зібрання якої геть відсутні всі християнські обряди, Біблія, навіть Господня молитва отримала підвищення на шабелях мунтянівської піраміди, не дивлячись на особисту асоціальну поведінку на морях, закордонах, скандальні " пияцькі зальоти" її пасторів. Ось на прикінці є бажання пригадати: Не обманюйте себе: Бог осміяний бути не може. Що посіє людина, те й пожне
Римлянам 6:23 Бо заплата за гріх - смерть    http://religioterno.ucoz.ua/publ/smertelnij_biznes_episkopki_gavrilovoji/1-1-0-320
« Последнее редактирование: Июля 02, 2018, 08:57:38 am от СВЯТОСЛАВ » Записан
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP | Sitemap Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Страница сгенерирована за 0.008 секунд. Запросов: 21.
Все права соблюдены