Мая 21, 2019, 15:11:21 pm *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: SMF - Just Installed!
 
   Начало   Помощь Поиск Календарь Войти Регистрация  
Вернуться на сайт «Украина сектантская»

Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: Золота лихоманка фінансових пірамід в Україні  (Прочитано 2857 раз)
Кондолиза
Младший писатель
**
Offline Offline

Сообщений: 97


« : Февраля 06, 2017, 13:49:55 pm »

Часи Остапів Бендерів не пройшли, вони є в кожній країні і в кожному регіоні земної кулі, але найактивніше вони проявляються в нестабільному суспільстві з економічними проблемами.

Прямий доказ цього - Сергій Мавроді і чергова його афера в країнах Африки. Ні, ви не помилилися - не США, ЄС або інших розвинених і економічно сильні регіони, а саме Африка - де людям не вистачає коштів на найнеобхідніше. Мавроді і його фінансова піраміда «МММ» і в зазначеному регіоні почистила кишені довірливих людей, наобіцяв їм золоті гори і стрімке наближення комунізму. На зміну ж «МММ» в Україні прийшли піраміди нібито з-за кордону.

Все частіше піраміди прикидаються зарубіжними фондами або компаніями, які прийшли до України з метою допомогти українцям, дати їм інвестиції (хоча, звичайно відбувається навпаки - інвестиції і гроші тільки вивозять з країни). Наприклад, фінансова піраміда «Edelweiss5» позиціонує себе компанією з Німеччини, хоча фактично нічого спільного з Німеччиною не має, як не має офіційного права залучати інвестиції, не має юридичної особи в Німеччині та в Україні, але відкриває офіси технічної підтримки, які фактично є частиною шахрайства і збору коштів з українців.

Сумнозвісна компанія «Helix» (на чолі з Дмитром Нагутою, який в даний момент знаходиться під слідством в рамках порушення кримінальної справи про шахрайство з числом заявників претензій понад 400 осіб) теж прикривалася походженням з Великобританії - компанії, яка нібито інвестує кошти в українську економіку і створює робочі місця.

Часто фінансові піраміди використовують МЛМ (мережевий багаторівневий маркетинг) з метою продажу свого продукту (під продуктом, як правило, розуміється покупка інвестиційного пакета/сертифіката/акції та іншого барахла з метою продати повітря за реальні гроші, обов'язково з гарантованим прибутком і чим вище - тим краще) жителям України.

В рамках таких пірамід можна виділити «Evart Network», творець якого втік з України більше року тому, розірвав відносини з «Helix» і Дмитром Нагутою, і створив свою фінансову піраміду, яка не має ані продукту, ані товару, але сміливо обіцяє не тільки понад 100% річного прибутку, а й усілякі неможливі премії і бонуси так званим «лідерам індустрії» - людям, які не гребують будь-яким способом затягнути в лапи аферистів своїх знайомих, сусідів, колег з метою отримання відсотка від їх вкладу.

В західній України набирає популярності фінансова піраміда «Evo Binary» з корінням з Португалії, яка залучає інвестиції під 200% річних і мотивує ці залучення якимось секретним ПО для торгівлі на ринку «Forex». При цьому (як і всі перераховані компанії) вони не мають прав на залучення інвестицій, не мають ліцензій на подібну діяльність та, як правило, не мають навіть офіційної штаб-квартири, аудитів та реальних активів, на які можна сподіватися в разі банкрутства компаній.

Статутні фонди цих та інших фінансових пірамід зазвичай не вище 1 тисячі доларів. Основні ознаки фінансових пірамід давно відомі: нелегальність, завищена прибутковість, обман, вигадана діяльність, премії і бонуси членам за залучення інших членів спільноти, нематематичні моделі отримання прибутку, скритність, сектантство за своєю суттю.

Найближчим часом очікується що фінансові піраміди, які подаються українцям як щось нове, спіткає доля сумнозвісного «МММ», адже лідери цих компаній мають багатий досвід в обдурювання населення за старим принципом. Вже зараз ці піраміди відчувають фінансові проблеми. Подібні проблеми були і у компанії «Kairos Technologies» перед закриттям на території України.

Україну в повному розумінні терміну, накрили фінансові піраміди - усілякі «Едельвейси», «Меркурії», «Витязі». В Україні в даний момент діють більше 7 великих фінансових пірамід, понад 60 дрібних і середніх фінансових пірамід, кількість «лідерів» які так чи інакше затягують людей в ці структури обчислюється тисячами - у людей немає інших видів заробітку, немає соціального захисту і єдиний шлях - дорога фінансових афер.

Кількість коштів, які щорічно вимиваються з бюджету України і кишень населення, - це сотні мільйонів доларів. Законодавство України, як і правоохоронні органи, не помічають цю проблему і жодним чином не намагаються проводити профілактику таких злочинів і допомагати вкладникам вже закритих фінансових пірамід.

Практично в кожному населеному пункті України присутня така організація і з цим треба щось робити. Якщо Ви вже перебуваєте в будь-якій фінансовій піраміді, постарайтеся якомога швидше вивести звідти всі свої вкладення. Будьте уважні самі і оберігайте своїх близьких, друзів і знайомих від цієї пастки.
Записан
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP | Sitemap Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Страница сгенерирована за 0.034 секунд. Запросов: 21.
Все права соблюдены